Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Fier, makina del nga rruga përfundon në kanal

Nga Klodiana 0

Një aksident ka ndodhur këtë të dielë në aksin rrugor Fier-Levan. Një automjet  ka dalë nga rruga në vendin e quajtur “Kthesa e Liqenit” duke përfunduar në kanalin anësor të saj.

Automjeti tip Land Rover me targa AA 129 NS ka pësuar dëme të shumta materiale ndërkohë që nuk raportohet për persona të lënduar.

Shkak i aksidentit dyshohet të ketë qënë shpejtësia e lartë më të cilën lëvizte drejtuesi i automjetit. Ndërkohë policia ndodhet në vendngjarje.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej