Ka than' i moçmi: 

"Dokrra thirren kah Shqypnija, dija, kanga e historija".

                                                                                       -Gjergj Fishta

Fier, grabitet çanta me 20 milionë lekë menaxherit të kompanisë private

Nga Rexhina Biba 0

Mëngjesin e sotëm, në qytetin e Fierit është grabitur menaxheri i një kompanie private të shitjeve elektronike.

Informacionet e para bëjnë të ditur se ngjarja ka ndodhur në lagjen “Apollonia”.

Në afërsi të shkollës “Dertliu”, dy persona të paidentifikuar i kanë marrë nga dora çantën menaxherit të kompanisë private dhe janë larguar me shpejtësi. Në çantë dyshohet të ketë pasur rreth 20 milionë lekë të vjetra. Policia është vënë në ndjekjen e autorëve dhe zbardhjen e ngjarjes.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej