Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Fier, 23-vjeçarja bie brenda në pus

Nga Klodiana 0

Një 23-vjeçare ka përfunduar sot aksidentalisht brenda një pusi me thellësi 8 m, në lagjen ‘Mustafa Matohiti’ në qytetin e Patosit.

Raportohet se bëhet fjalë shtetasen e identifikuar si Fabjola Serjani, e cila dyshohet se vuan nga sindroma Down.

Pas ngjarjes forca të shumta zjarrëfikëse në Patos kanë ndihmuar familjarët për nxjerrjen e saj nga pusi.

Ndërkohë mësohet se vajza po transportohet në spital për kontroll.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej