Ka than' i moçmi: 

“Shqiptarët nuk ndahen në të krishterë e në muhamedanë, po ndahen në dy anë: Ana e kombëtarëve, në të cilën ka shqiptarë nga të gjitha besimet, dhe ana e zuzarëve”.

                                    -Faik Konica

Fier, 14 vjeçarja denoncon babain për ngacmime seksuale

Nga Klodiana 0

Një 14 vjeçare ka denoncuar  në polici babain e saj  për ngacmim seksual si dhe për ushtrim dhune fizike dhe psikologjike.

Ngjarja është shënuar në Fier ku ngjarjet e ngacmimeve seksuale po bëhën gjithmon e më problematike në familjet shqiptare.

Policia bën më dije se është vënë në kërkim të shtetasit me iniciale A.Xh, 45 vjeç banues në Fier.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej