Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Fier, 10-vjeçari vret me thikë vëllain e tij 13-vjeçar

Nga Media 0

Një ngjarje tragjike ka ndodhur këtë të mërkurë në qytetin e Fierit. Pas një sherri, një 10 vjeçar ka gaditur me thikë të vëllain 13 vjecar duke e lënë të vdekur. Tragjedia ka ndodhur në fshatin Baltëz ndërsa i mituri ka humbur jetën në spitalin e Fierit.

Nga dëshmia e familjarëve në polici, mësohet se dy vëllezërit e mitur ishin konfliktuar me njëri-tjetrin në ambientet e shtepisë teksa ishin duke luajtur dhe në sherr e sipër 10-vjeçari K.V, ka marrë një thikë dhe ka goditur me të vëllain e tij Gj. V, duke i marrë edhe jetën tragjikisht

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej