Ka than' i moçmi: 

Gjysma e punës është mbaruar kur ajo fillohet me dëshirë."

Naim Frashëri

Festat Kombëtare, Granit Xhaka shkon në koncertin e Justin Bieber

Nga Klodiana 0

Futbollisti shqiptar Granit Xhaka nëpërmjet një postimi në facebook  uroi të gjithë shqiptarët për festat kombëtare.

Mbrëmjen e 28 nëntorit ai vendosi që bashkë me të dashurën e tij Leonita Lekaj të shkonin në një koncert të Justin Bieber.

Xhaka dhe e dashura e tij postuan disa video nga koncerti ku morën pjesë.

leo-9

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej