Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Fëmijën që flinte, babai iluzionist e “ndau në gjysmë” (film)

Nga 27-shi 0

Justin Flom nga Shtetet e Bashkuara, që deri më tani ka realizuar me sukses shumë skena mashtrimesh optike, ka habitur të gjithë me paraqitjen e fundit.

Vajzës së tij që flinte e qetë mbi tavolinë, ai i vendosi dy libra dhe më pas nisi “ta ndante në gjysmë”.

Kur ajo fillon të zgjohet, ai nxiton që sërish t’ia bashkojë trupin.

Derisa shumica kanë mbetur të mahnitur me veprimin e tij, disa janë nervozuar, sepse bëhet fjalë për fëmijë.

Më poshtë mund të shihni veprimet e iluzionistit, që sikur edhe për të tjerat thotë se nuk kanë të bëjnë me magji, por janë thjeshtë mashtrime që i kryen me shkathtësi.

https://telegrafi.com/femijen-qe-flinte-babai-iluzionist-e-ndau-ne-gjysme-video/

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej