Ka than' i moçmi: 

“Gjysmë mjeku-vdes njerëzia, gjysmë idealisti-nuk bëhet Shqipëria”.

                                     -Fan Noli

Fejohet një nga vëllezërit Jonas

Nga Klodiana 0

Joe Jonas, dhe e dashura e tij 21-vjeçare Sophie Turner, ylli i Game Of Thrones, bënë të ditur të dielën se janë fejuar.

Të dy kanë postuar në faqet e tyre në Instagram foto ku Turner mbante unazën e diamanttë të fejesës, duke etiketuar njëri tjetrin në foto. “Thashë Po”, shkruan Sophie. “Ajo tha Po”, shkruan Jonas.

Aktorja dhe lideri i grupit dance-rock DNCE janë lidhur me njëri-tjetrin në fund të 2016.

Ishe  dashura e Joe, Demi Lovato, nuk ka gjë tjetër po vetëm dashuri për ishin e saj, dhe për të siguruar fansat se ajo e dinte dhe se ishte e lumtur për të, ka shkruar një koment në foton e Joe me unazën në dorën e Sophie. “Shumë urime! Shumë e lumtur për të dy!”.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej