Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Fejohet Ed Sheeran, kush është vajza që i ka rrëmbyer zemrën këngëtarit?!

Nga Klodiana 0

Ed Sheeran ka zbuluar se është fejuar me të dashurën e tij, Cherry Seaborn, të cilën e njeh që nga fëmijëria.

Këngëtari 26-vjeçar e ka bërë me dije lajmin përmes një fotoje në Instagram, ku çifti shihet duke u puthur teksa ai ka zbuluar se i kishte propozuar të dashurës së tij që vitin e shkuar, por kishte vendosur ta mbante sekret lajmin deri në këto momente.

Ed i informoi 18,9 mln ndjekësit e tij në rrjetin social: “U fejuam para vitit të ri. Jemi shumë të lumtur dhe të dashuruar”.

http://www.balkanweb.com/site/fejohet-ed-sheeran-kush-eshte-vajza-qe-i-ka-rrembyer-zemren-kengetarit/

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej