Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Farka e gjelbëruar, 1 pemë për çdo makinë të re të shitur (Film)

Nga Media 0

Më shumë oksigjen, më pak dioksid karboni. Ky është shndërrimi “magjik” që vetëm natyra mundet ta bëjë.
Bashkia e Tiranës dhe Agjencia e Parqeve dhe Rekreacionit kanë mbjellë në Parkun e Liqenit të Farkës aq pemë sa makina të reja janë shitur.  Kurora e qytetit ka tashmë 870 pemë të reja.
Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej