Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Eurovizioni? Këndo moj shqipe!

Nga 27-shi 0

Do të jenë tre shqiptarë që do të garojnë për të fituar Festivalin Europian, Eurovision.

Eugent Bushpepa do të përfaqësojë Shqipërinë.

Ermal Meta do të synojë të çojë titullin nëItali.

Entela Fureraj ose Eleni Foureira do të jetë vajza që do përfaqësojë Qipron.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej