Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

European Music Awards, Rita Ora premton magji e surpriza

Nga Klodiana 0

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora, mori pjesë në një event që i paraprin ndarjes së çmimeve MTV European Music Awards, në Londër.

Ora u tregua e rezervuar dhe nuk zbuloi asnjë nga surprizat e natës së madhe, të cilën vetë ajo do ta drejtojë.

“Sapo më propozuan prezantimin e MTV European Music Awards, unë thashë po menjëherë…sepse ishte në Londër, në Uembli, është si në shtëpinë time..Kemi ditë që bëjmë prova dhe do të ketë shumë surpriza. Jam shumë e kënaqur…do të performoj edhe këngën time të re “anywhere”. Do të jetë një natë e magjishme”, u shpreh Rita Ora.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej