Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Eugent Bushpepa shkëlqen në Madrid, publiku europian i dhuron shumë duartrokitje (Film)

Nga Media 0

Eugent Bushpepa ka kaluar me sukses “provën” e radhës së këngës “Mall” përballë publikut europian. Mbrëmjen e djeshme, në të ashtuquajturin EscPreParty të zhvilluar në Madrid,  kanë vijuar promovimin këngët pjesëmarrëse në Eurovosionin e këtij viti dhe sic shihet edhe në video Bushpepa ka qenë fantastik. Eugent Bushpepa  ka dhuruar një performancë plot emocion, e cila është pritur shumë mirë nga publiku që i ka dhuruar shumë duartrokitje.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej