Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Eros Grezda dhuron spektakël, dy gola për 7 minuta (film)

Nga Klodiana 0

Lojtari i Kombëtares së Shqipërisë, Eros Grezda ka dhuruar spektakël në ndeshjen e sotme në Skoci, teksa ka shënuar dy gola në një kohë prej 7 minutash.  Shqiptari ka luajtur që nga minuta e parë që skuadra e Rangers zhvilloi kundër Motherwell.

Duket se besimi i dhënë nga trajneri Steven  Gerard është shpërblyer në formën më të mirë  nga shqiptari, i cili dhuroi magji në sfidën e sotme.

Goli i parë u shënua teksa po luhej minuta e 67’, ndërsa i dyti në minutën e 74-t. Ekipi i tij fitoi në shifrat 7-1.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej