Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Ermal Meta rikthehet në Tiranë, një tjetër koncert në atdhe

Nga Media 0

Ermal Meta rikthehet në Shqipëri. Koncerti i radhës nga këngëtari shumë i dashur për shqiptarët do të mbahet me datë 4 mars, në orën 20:15,  në Pallatin e Kongreseve.

Ermali vizitoi Shqipërinë në qershorine e vitit të shkuar,ndërsa po vitin e kaluar fitoi në Sanremo dhe u radhit i pestë në Eurovizion, duke përfaqësuar Italinë.

Ermali vjen së bashku me pjesëtarët e GnuQuartet, si pjesë e një turneu nëpër qytete të ndryshme në Itali.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej