Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Erion Veliaj rikandidon për Tiranën: Kush na ka inat, kështu na paftë përnatë (film)

Nga Media 0

Hapet sesioni i dytë i Kongresit Socialist, në sheshin Nënë Tereza”. Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj shpall rikandidimin e tij për një mandat të dytë në krye të drejtimit të kryeqytetit.

Duke mbajtur fjalën ftoi të gjithë të bashkohen me PS dhe falenderoi “miqtë demokratë”

“Të gjithë miqve demokratë u them keni bërë gjënë më të mirë. E ndjej zhgënjimin tuaj, Mirëse erdhët në familjen tonë. Ndihuni si në shtëpi. Kjo është Tirana jonë. Kush na ka inat kështu na paftë për not!.”

Veliaj hodhi poshtë fjalët për diversion me Ramën.

“U përpoq të bëhet diversion, dëshpërimi duhet të jetë aq i madh sa dhe e vetmja shpresë është që të zihemi ne. Më vjen keq tju them por unë dhe Edi Rama jemi më bashkë se kurrë dhe më të fortë se kurrë për të çuar përpara Tiranën dhe ai Shqipërinë në familjen europiane” tha Erion Veliaj

Do fitojme dhe tek Astiri

Veliaj tha se PS do të fitojë dhe zonën e Astirit dhe se Unaza e re do të bëhet

Erion Veliaj: “PS do të jetë nr 1 edhe në zonën e Astirit përtej një minorance që bën zhurmë ka bnjë shumicë të heshtur që nuk e pranon bullizimin e një grup të vogël të zhurmshëm. Ne do të fitojmë  në Astir dhe do të kemi një unazë moderne sic e meriton”         

Veliaj nënvizoi se socialistët do fitojnë dhe bashkitë që aktualisht janë të demokratëve./Oranews

Erion Veliaj: Unë dhe Edi Rama më të bashkuar se kurrë. Kush na ka inat kështu na paftë për natë!

Erion Veliaj: Unë dhe Edi Rama më të bashkuar se kurrë. Kush na ka inat kështu na paftë për natë!Per më shumë lexoni në: http://www.oranews.tv/article/erion-veliaj-une-dhe-edi-rama-me-te-bashkuar-se-kurre

Publiée par Ora News sur Samedi 23 mars 2019

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej