Ka than' i moçmi: 

“Gjysmë mjeku-vdes njerëzia, gjysmë idealisti-nuk bëhet Shqipëria”.

                                     -Fan Noli

Erion Veliaj mbush 38 vjeç: Nuk qenka aq dramë sa mendoja

Nga Klodiana 0

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj me anë të një postimi në facebook ka falënderuar të gjithë personat që e kanë uruar për ditëlindje, ndërsa shprehet se ndihet me fat për mbështetjen.

Veliaj shton se nuk është aq keq sa mendonte, ndërsa nuk nguron të tregojë edhe moshën.

“Ju falenderoj te gjitheve nga zemra per urimet e inkurajimet – me beni me krahe! Jam njeriu më me fat ne bote fale dashurise e mbeshtetjes tuaj! 🙏🏼❤️🎉
PS. 38 vjec nuk qenka aq drame sa mendoja, me e mira eshte perpara! 😂🎂🎈”, shkruan Veliaj.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej