Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Erdhi koha, Lorik Cana njeh të birin me Shqipërinë

Nga Media 0

Lorik Cana mendon se i biri është mjaftueshëm i rritur për t’u njohur me historinë e vendit të tij.

Kapiteni legjendar i Kombëtares së bashku me të birin Bojkenin, vetëm dy vjeç e pak, ka vizituar Muzeun Historik të Krujës.

Në foton e postuar në Instagram Bojkeni ka drejtuar gishtin nga flamuri shqiptar, ndërsa pranë i qëndron i ati.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej