Ka than' i moçmi: 

 "Kurrë nuk kemi të drejtë të quhemi komb i qytetëruar, sado që të mësojmë gjuhë të huaja, sepse kombi nuk qytetërohet vetëm me mësimin e gjuhëve të huaja, por me mësimin e gjuhës së vet.”

                                                                                        -Filip Shiroka

Era nxjerr në shesh sekreti e sikletshëm të Donald Trump (film)

Nga 27-shi 0

Krifa e flokëve e Presidentit amerikan ka ngjallur përherë kërshërinë. Kaq të forta kanë qenë thashethemet, sa shumë mendonin që kreu i Shtëpisë së bardhë përdorte paruke.

Por, mjaftoi një shkulmë ere që të zbulohet se zoti Trump është një tullac si plot të tjerë, por vetëm se ka kujdes t’i zhvendosë flokët e gjatë nga atje ku ka, në atje ku nuk ka. Për këtë duhet një krehje gjithmonë e kujdesshme që e era e prishi kësaj here.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej