Ka than' i moçmi: 

 "Askush nuk është më i skllavëruar se ai që gabimisht mendon se është i lirë."

                                                                                        -Gjergj Fishta

Era Istrefi së shpejti sjell bashkëpunimin me French Montana

Nga Klodiana 0

Këngëtarja Era Istrefi duket se përfundoi kohën e pushimeve dhe është rikthyer në ShBA për të vazhduar me angazhimet muzikore.

Thuhet se pas suksesit me Redrum, së shpejti do të vijë në bashkëpunim me reperin amerikan French Monstana.

Sipas spekulimeve, ky projekt do të publikohet me 30 gusht. Reperi duket se ka marrëdhënie të mira me shqiptarët, pasi mori pjesë dhe në klipin e Dafina Zeqirit ku e mbështeste në karrierën e saj botërore.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej