Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Era Istrefi mahnit publikun në “Coachella” (film)

Nga Klodiana 0

Era Istrefi performoi mbrëmjen e ndjeshme në festivalin më të madh në botë, “Coachella”, festival ky që mbledh yje nga e gjithë bota.

Era dhuroi një performancë mahnitëse për publikun. Ajo ndau disa momente nga performanca në llogarinë e saj të Instagram.

Në videon e shkurtër të publikuar Era shihet teksa performon para publikut këngën e saj më të re “Redrum”, ndërkohë që ka postuar dhe fotografi nga ky festival.

Last night was lit 🔥s/o to @whatsonot_certified

A post shared by Era Istrefi (@strefie) on

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej