Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Era Istrefi flet për futbollistin e preferuar në Konferencën e Botërorit, s’është shqiptar

Nga Media 0

Kur kanë mbetur vetëm pak orë nga finalja e Botërorit, emocionet sa vijnë e shtohen. Jo vetëm futbollistët, por edhe këngëtarët që do të performojnë në finalen e madhe e ndiejnë tepër atmosferën e ndeshjes.

Era Istrefi do të këndojë “Live it up” një hit së bashku me Nicky Jam dhe Will Smith. Gjatë konferencës, Era u pyet nga gazetarët se cili është lojtari më i mirë i këtij Botërori.

Pavarësisht se përshëndeti dhe komplimentoi dy lojtarët shqiptarë të Zvicrës, Shaqirin dhe Xhakën, ajo deklaroi se i preferuari i saj është Cristiano Ronaldo.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej