Ka than' i moçmi: 

"Nuk mendohemi se po mbytet kombi, por shikojmë se mos i lagen çorapet"

                                                                                       -Fan Noli

“Engjëjt” e Victoria’s Secret mbërrijnë në Paris

Nga Klodiana 0

Një ndër evenimentet më të rëndësishme të modës është “Victoria’s Secret Fashion Show”. Ky eveniment këtë vit do të mbahet në kryeqytetin francez, Paris.

Modelet më të njohura si Kendall Jenner, Bella Hadid, Lily Donaldson, Joan Smalls, Alessandra Ambrosio, Sara Sampaio, Jasmine Tookes, Lily Aldridge, Candice Swanepoel, Isabel Goulart e shumë të tjera, kanë udhëtuar me avion privat.

Nuk kanë munguar as fotot, dhe modelet duken shumë të lumtura për evenimentin që pritet të tërheq vëmendje këtë fundvit.

1480409221vici 1480409268_4 1480409274_5 1480409353_17

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej