Ka than' i moçmi: 

Shqiptarët do t'i fitojnë të gjitha betejat pasi të mbarojnë betejën e fundit mes tyre".
 

                                                                                        -Mit'hat Frashëri

Emma Watson në rolin kryesor të filmit “E bukura dhe Bisha”

Nga Klodiana 0

Emma Watson, aktorja që të gjithë e mbajnë mend si Hermony tek filmi i Harry Potter, tani do të jetë protagonistja e filmit të njohur të animuar “E bukura dhe Bisha”.

Lajmi është bërë publik nga revista Entertainmend weekly, e cila ka publikuar fotot e para të bukuroshes.

Ndërsa personzhin e “Bishës” do të luhet nga Dan Stevens, dyshja është në harmoni të plotë me njëri-tjetrin.

3a11736000000578-0-image-a-24_1478283126370 3a11744600000578-0-image-a-21_1478283000431 3a11746200000578-3906488-image-a-13_1478296727408 39f78e2600000578-0-image-a-22_1478283006651

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej