Ka than' i moçmi: 

Shqiptarët do t'i fitojnë të gjitha betejat pasi të mbarojnë betejën e fundit mes tyre".
 

                                                                                        -Mit'hat Frashëri

Emily Ratajkowski e nis vitin me të bardha

Nga Klodiana 0

Në koleksionin e saj të fotove me bikini, duket se mungonin të bardhat dhe Emily Ratajkowski nuk ka nguruar që vitin 2017 ta nisë me bikini të bardha.

Ajo nuk zhgënjen asnjëherë fansat e saj në “Instagram” dhe këtë herë bukuroshja 25-vjeçare dukej fenomenale në foton e postuar në profilin e saj.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej