Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Emanuela Pepkola Zaimi i vë pikën debatit me Xhensila Myrtezain: E rëndësishme është që kalamajtë i kemi njërin më të bukur se tjetri

Nga Media 0

Unë dhe Xhensila kemi kaluar shumë bukur sot. Jemi “zbavitur” pa fund me komentet e “fansave” kundërshtarë.

Unë, biznesmene me biznes të ngritur prej “fatkeqësisë” që m’ka rënë përfshirë këtu fondet “e marra” nga performanca e Xhensilës, ndersa ajo “e bukura e Besit” që më në fund e nxorri kokën që nuk është një ëngjëll.
Shakatë mënjanë… thumbs up komentueseve që janë munduar të kuptojne dy nëna… (njëra me hallet e VIPllikut e tjetra me hallet e një kauze).
E rëndësishme është që të dyja kalamajtë i kemi si kokrra e mollës, e njëri më i bukur se tjetri ❤.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej