Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Elvanën e kërkon policia, por mund ta gjejë te videoklipi i ri që sapo hodhi në treg (film)

Nga 27-shi 0

Elvana Gjata, megjithëse është shpallur në kërkim nga policia, nuk ndalet në projektet e saj muzikore, që mund të merret si përgjigje ndaj autoriteteve që i janë vënë në ndjekje, por në fakt është një projekt që synon tregun ndërkombëtar për këngëtaren.

Ndonëse në arrati, Elvana Gjata ka publikuar klipin e saj më të ri, në bashkëpunim me Poor Bear që mban titullin “Hije”.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej