Ka than' i moçmi: 

"Dokrra thirren kah Shqypnija, dija, kanga e historija".

                                                                                       -Gjergj Fishta

Elvana Gjata nën shoqërinë e Justin Bieber

Nga Klodiana 0

Këngëtarja Elvana Gjata e cila prej disa kohë është zhdukur nga mediat dhe rrjetet sociale, po synon të arrijë majat më të larta në showbizin ndërkombëtar.

Me anë të një postimi në Instagram, Elvana shihet nën shoqërinë e Justin Bieber, dhe Poo Bear, producentin me të cilin edhe po punon.

Ndoshta heshtja e Elvanës së shpejti do na bëjë krenar ashtu siç po na bën Era, Dua, Rita e Bebe Rexha.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej