Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Elez Gjoza flet pas dorëheqjes: Çfarë duhet të ndryshojë pasardhësi im (film)

Nga Klodiana 0

Elez Gjozaj në mbledhjen e fundit me anëtarët e kryesisë është shprehur se vendimi për tu dorëhequr nga Federata Shqiptare e Peshëngritjes vjen si një akt moral.

Gjozaj thotë ndër të tjera se pasardhësi i tij duhet të tregohet më i rreptë, madje të ketë edhe penalizime.

Federata është e shqiptarëve, federata nuk është e Presidentit dhe as e anëtarëve të kryesisë. Ne këtu jemi që kjo federatë me të mirat dhe të këqijat e veta ka shkëlqyer por edhe s’ka shkëlqyer, të edukojë brezat e rinj të sportistëve se ajo medalje e marrë pa të drejtë nuk ju takon”,- u shpreh Gjoza.

http://www.balkanweb.com/site/ekskluzive-elez-gjoza-flet-pas-doreheqjes-cfare-duhet-te-ndryshoje-pasardhesi-im-video/

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej