Ka than' i moçmi: 

"Nëse jemi të bashkuar, e pamundura bëhet e mundur - nëse jemi të ndarë e mundura bëhet e pamundur"

                                                                                       -Faik Konica

Elbasani zbardhet nga dëbora (video)

Nga Ejona 0

Reshje të dendura dëbore kanë përfshirë mbrëmjen e sotme edhe qytetin e Elbasanit

Si rrallë herë ky qytet është përfshirë nga reshje intensive dëborë. Dhjetra qytetarë kanë dalë nëpër rrugë dhe shijojnë dëborën ndërsa të tjerë e shohin nga shtëpitë e tyre.

Atmosfera duket mjaft e këndshme pasi për banorët e këtij qyteti i reshjet janë atraksion.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej