Ka than' i moçmi: 

"Ma kollaj asht me mbushun një thes me pleshta sesa me i ba bashk dy shqiptarë."

 
                                                                                        -Gjergj Fishta

Elbasan/ Vritet me thikë 39-vjeçari

Nga Skenderi 0

Një 39-vjeçar ka humbur jetën mbrëmjen e sotme në Elbasan si pasojë e një grindjeje.

Viktima është goditur me thikë.  Ngjarja ka ndodhur tek Stacioni i Trenit.

39-vjeçari  është transportuar drejt spitalit, por nuk ka mundur ti mbijetojë  plagëve të mara.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve të vrasjes.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej