Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Elbasan/ Vdes pas lindjes 25-vjeçarja, familjarët akuzojnë mjekët

Nga Klodiana 0

Një 25-vjeçare ka ndërruar jetë pas lindjes në maternitetin e Elbasanit, ndërsa familjarët kanë akuzuar mjekët pasi sipas tyre janë treguar të pakujdesshëm.

Sipas informacioneve të para e reja ka humbur jetën për shkak të një arresti kardiak, po gjithçka mbetet në fazën e dyshimeve, pasi nuk ka informacione zyrtare. Mësohet se 25 vjeçarja lindi fëmijën e saj të parë, gjendja e të cilit paraqitet e mirë, pas operacionit ku e reja humbi jetën.

Nuk bëhet ende i ditur identiteti i 25-vjeçares që ka humbur jetën.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej