Ka than' i moçmi: 

"Shqipëria është një vend i bekuar me njëmijë bukurira, shkelur nga turma e cila ushqen njëfarë urrejtje ndaj bukurisë".

                                                                                       -Faik Konica

Elbasan/ Rrëzohet nga muri i shkollës, humb jetën 17-vjeçari

Nga Skenderi 0

Një nxënës 17-vjeçar ka humbur jetën ditën e sotme pasi është rrëzuar nga muri i shkollës  “Ali Myftiu” në Elbasan. Viktima është 17-vjeçari Liman Sallaku.

Mësohet se 17-vjeçari ka ndërruar jetë rrugës për në spital. Shkak për vdekjen e tij, dyshohet të ketë qenë goditja e fortë në kokë, që nxënësi ka pësuar gjatë rrëzimit.

Policia  ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes, dhe shkaqeve që çuan në vdekjen e 17-vjeçarit.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej