Ka than' i moçmi: 

"Ma kollaj asht me mbushun një thes me pleshta sesa me i ba bashk dy shqiptarë."

 
                                                                                        -Gjergj Fishta

Elbasan/ Nxënësit e shkollës “Jorgji Dilo” kërkojnë investime në shkollë (video)

Nga Rexhina Biba 0

Në qytetin e Elbasanit zhvillohen takime për buxhetimin me pjesëmarrje.

Mbi 80 prindër dhe femijë të shkollës “Jorgji Dilo” shkuan dhe kërkuan rikonstruksionin e shkollës së tyre.

Në fund të takimit rikonstruksioni shkollës u rradhit si problemi kryesor i kësaj zone.

 

Rajoni 3, kur femijet kerkojne te investohet ne shkolle….

Posted by Pyet Komunitetin për Buxhetin on Thursday, October 27, 2016

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej