Ka than' i moçmi:

"Lot derdhin Vaitonjësit! Dëshpërim pësojnë të Dëshpëruarit! Frikë ndjejnë Frikacakët! As “ëndra të dërmuara” as “gjuhë të kryqëzuara”, as “ideale të përpira”, as “të arthme të mbuluar me blozë dhe me hi’ – s’ka për Ne!" - Lasgush Poradeci  

Elbasan- Godet me sende të forta nënën e tij, arrestohet 30-vjeçari

Nga Klodiana 0

14593542_255319808197246_371098860_n-1

 Një 30-vjeçar është arrestuar nga policia e Elbasanit pasi ka goditur me sende të forta nënën e tij.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur  gjatë një konflikti për motive të dobëta, ku si pasojë 30-vjeçari ka goditur  me sende të forta nënën e tij Z.K, 62 vjeçe.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Elbasan për hetime të mëtejshme.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>