Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Ekspozitë me piktura nga Çamëria

Nga Klodiana 0

Një grup piktorësh kanë shkuar në Greqi dhe kanë sjellë prej andej piktura nga Çamëria sot, pavarisisht se nuk kishin leje nga Greqia.

Këto piktura do të ekspozohen për herë të parë ditën e mërkurë te Muzeu Historik Kombëtar, ora 12:00.

Në ekspozitë do të flasë kryetari i PDIU-së Shpëtim Idrizi, si dhe do të marrin pjesë një sërë personalitetesh.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej