Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Eksperimenti i drejtorit të ujësjellësit Sarandë: I lashë tre ditë pa ujë, asnjë s’reagoi (film)

Nga Klodiana 0

Shqiptarët pa frikë mund të cilësohen edhe “kavie” eksperimentale.

Këtë e vërteton më së miri edhe eksperimenti i drejtorit të Ujësjellësit Sarandë i cili ka lënë qëllimshëm 3 ditë pa ujë banorët.

I pyetur nëse furnizim me 8 orë ujë për qytetin e Sarandës është i mjaftueshëm, Lulo rrëfen eksperimentin e tij:

Unë i kam lënë edhe tri ditë pa ujë për të parë sesa kërkesë ka.

S’i ka rënë asnjëri telefonit që të thotë “shiko se jam pa ujë”.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej