Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Edi Rama uron vitin e ri me familjen, por dikush ka harruar këpucët sipër bibliotekës

Nga 27-shi 0

Duket se edhe në këtë vit qëllim në vetvete do të jenë detajet, forma e propagandës.

Kryeministri ka uruar shqiptarët për vitin e ri me një foto shumë të bukur familjare, por për të kaq nuk ka mjaftuar. Një palë këpucë grash janë sipër bibliotekës si karem për t’u peshkuar.

Përse një familje kaq e bukur ka nevojë për një detaj që vadit ekstravagancën?

Kjo është një pyetje që as vitin e ardhshëm nuk do e gjejë përgjigjen.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej