Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Edi Rama “tërbohet” me gratë e Myzeqesë: Duart Lart! Hajde! Vallëzim! Ik more ti nga kush do më ruash? (film)

Nga 27-shi 0

Pasi i shpëtoi “rrethimit”  të demokratëve në Roskovec, Edi Rama ka shpërthyer në takimin me gratë e Fierit. Ka bërë në mënyrë të jashtëzakonshme “kubistin e diskotekës” dhe e ka ngritur peshë grarinë e Rilindjes në Myzeqe. Madje, ka përzënë truprojat që nuk i ndahen, qysh kur kanë nisur protestat e opozitës.

Me urdhër të Ramës kanë kërcyer edhe drejtuesit vendorë të Rilindjes.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej