Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Edi Rama lëshon një tjetër që nuk i hyn në punë. Arrestohet Arben Ndoka (film)

Nga 27.al 0

Ish-deputeti socialist Arben Ndoka është arrestuar mbrëmjen e sotme. Ai akuzohet për tjetërsim pronash në qytetin e Lezhës.

Ish-deputeti është ndaluar nga RENEA pasditen e së djelës, së bashku me një person tjetër. Aktualisht edhe ai ndodhet në Drejtorinë e Policisë së Tiranës, ku pak orë më parë kishte mbërritur “viktima” tjetër e Rilindjes, Arben Çuko.

Në shtator të vitit 2015, Arben Ndoka dorëzoi mandatin e deputetit, pasi u prek nga ligji i dekriminalizimit, meqë rezultonte i dënuar në Itali.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej