Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Edhe Shqipëria në finale, ndiqni direkt performancën e Era Istrefit në ceremoninë përmbyllëse

Nga Klodiana 0

Zhvillohet në Luzhniki Stadium, në vigjilje të finales mes Francës dhe Kroacisë, ceremonia hapëse e ndeshjes së fundit të këtij Botërori “Rusi 2018”.

 

Pjesë e performancës fantastike do të jetë edhe këngëtarja shqiptare, Era Istrefi, së bashku me Uill Smith dhe Niki Jam, që janë edhe këngëtarët e këngës zyrtare të kësaj Kupe Bote. Më poshtë, mund të ndiqni LIVE ceremoninë.

NDIQENI LIVE:

https://www.rtsh.al/rtsh-live/RTSH1-HD.html

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej