Ka than' i moçmi: 

“Shqiptarët kur i lë treni, kurrë nuk thonë u vonuam, por na iku".
                                                                                        -Faik Konica

Edhe e zgjuar, edhe e bukur, indiania kurorëzohet Miss Bota

Nga Media 0

Është krijuar mendësia se vajzat e bukura nuk mund të jenë të zgjuara, megjithatë këto dy cilësi i gërsheton më së miri Miss Bota.

Manushi Chhillar nga India, studente mjekësisë u kurorëzua “Miss World” në një spektakël gjigant të zhvilluar në Kinë.

20-vjeçarja adhuron kërcimin klasik e pikturën ndërsa ëndrra e saj më e madhe është të hapë një rrjet spitalesh në zonat e varfra të vendit të saj.

Manushi Chhillar është indianja e gjashtë që fiton këtë garë, duke barazuar Venezuelën.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej