Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Eden Hazard transferohet në Madrid

Nga Klodiana 0

Futbollisti bleg Eden Hazard duket se është afër transferimit tek Reali i Madridit.

Sipas mediave britanike klubi “los blankos” i ka bërë një ofert Bluve të Londrës. Bëhet fjalë për 180 milion euro. Një shifër e çmendur, por e vetmja mënyrë për të shbllokuar tratativat.

Ky lajm mbështetet edhe në Spanjë, ku e përditëshmja “Marca” shkon më larg. Sipas gazetës madrilene, gjithçka është mbyllur dhe pritet vetëm firma e Eden Hazard.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej