Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

E tmerrshme/ Babai mbyll vajzën e tij në kafaz për t’i ushtruar presion ish-bashkëshortes

Nga Ejona 0

Një baba ka mbyllur vajzën e tij brenda një kafazi metalik për t’i ushtruar presion dhe për t’u hakmarrë ndaj ish bashkëshortes së tij.

Babai, Xu Qian ushtonte dhunë psikologjike dhe fizike nga vajzës së vogël. Pasi e mbyllte në kafaz i dërgonte foto me këmbë në fyt të vajzës, nënës së saj.

Ndonëse e ëma e vogëlushes, Xu Ting e kishte kallëzuar disa herë bashkëshortin në polici, ata nuk e kishin marrë në konsideratë.

“Më thanë që burrat janë të stresuar dhe gratë duhet ta marrin në konsideratë këtë gjë. Policët janë meshkuj gjithashtu dhe duan të ndihmojnë burrat e tjerë. Ai abuzonte shpesh me mua dhe sa herë telefonoja policinë më bënin kritika dhe më jepnin leksione edukimi.”- shprehet Xu Ting.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej