Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

E rëndë në Sarandë/ Familjarët gjejnë të vdekur nga mbidoza 32 vjeçarin

Nga Ejona 0

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Sarandë ku një i ri ka humbur jetën.

Mësohet se 32 vjeçari i identifikuar si Sokol Ibrahimi, është gjetur pa ndjenja nga familjarët e tij.

32 vjeçari është dërguar menjëherë në spital por ka qenë e pamundur të shpëtonte.

Dyshohet se shkak i vdekjes të ketë qenë overdoza.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej