Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

E papritur, Zidane largohet nga Reali i Madridit

Nga Media 0

Në një nga momentet më të mira të skuadrës Zinedine Zidane është larguar nga Real Madrid. Pasi fituar për të tretin vit radhazi Champions League-n Zidane ka dhënë dorëheqjen në mënyrë të papritur.

“Pas tre viteve që kemi fituar Champions League, mendoj se është momenti për një ndryshim, si për mua si për lojtarët. Besoj se është gjeja e duhur”, është shprehur Zidane. Zidane arriti që të fitonte 9 trofe në drejtimin e klubit duke thyer çdo rekord.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej