Ka than' i moçmi: 

"Nuk mendohemi se po mbytet kombi, por shikojmë se mos i lagen çorapet"

                                                                                       -Fan Noli

E do Mërgimi një këngë me çifteli para koferencës për shtyp/ Video

Nga Skenderi 0

Mërgim Mavraj në nisje të kofesrencës për shtyp para ndeshjes me Lihtenshtajn.

Kjo është atmosfera e djemve të Kombëtares…. SHIJONI DJ Mërgim Mavraj…

Posted by Rubrika Sportive ne RTSH on Wednesday, October 5, 2016

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej