Ka than' i moçmi:

"“Harrojmë se ditët tona janë të matura dhe se gërshëra e shtrigës kohë është gjithnjë gati të presë fillin e gjëllimit.”

-  Mid’hat Frashëri

E do Mërgimi një këngë me çifteli para koferencës për shtyp/ Video

Nga Skenderi 0

Mergim Mavraj, gjate nje konference shtypi ne ambientet e FSHF, nje dite para ndeshjes se miqesore te futbollit, Shqiperi-Marok, e cila do te luhet ne stadiumin "Loro Borici" ne qytetin e Shkodres./r/n/r/nMergim Mavraj attend a press conference, on the eve of the football friendly match between Albania and Morocco.

Mërgim Mavraj në nisje të kofesrencës për shtyp para ndeshjes me Lihtenshtajn.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>