Ka than' i moçmi: 

Njeriu i lig i ngjan thesit të qymyrit: jashtë i zi, brenda akoma më i zi”.

                          -Sami Frashëri

“E ka emrin Mrika jo Mimi”, Kodheli-qytetarit: Jo mor pirun, ik bëj ndonjë punë

Nga Media 0

Ish-ministrja e Mbrojtjes, Mimi Kodheli, ka replikuar sot me një qytetar në facebook.

Ai i thotë ish-ministres se e ka emrin Mrika dhe jo Mimi, ndërsa Kodheli i kthen këtë përgjigjje:

Jo mor pirun, e ke gabim. Kam lindur Mimi Vata dhe jam bërë rrugës Kodheli. Por, kur s’ke lind në Tiranë e kur s’ke shkuar në fillore te Kosova apo te Samiu sigurisht s’mund të ma dish emrin. Ik shko bëj ndonjë punë më të vlefshme se të shkruash gjëra pa vlerë”, i kthehet Kodheli qytetarit.

mimi fb

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej