Ka than' i moçmi: 

“Gjysmë mjeku-vdes njerëzia, gjysmë idealisti-nuk bëhet Shqipëria”.

                                     -Fan Noli

E humbur prej 20 ditësh, gjendet e vdekur adoleshentja në Kukës

Nga Klodiana 0

Ishte raportuar e humbur nga familjarët prej 20 ditësh, 17-vjeçarja në Kukës gjendet e vdekur.
Që në fillim të muajit, prindërit kishin denoncuar largimin e 17-vjeçares nga shtëpia, në Komisariatin e Kukësit por ajo është gjetur vetëm sot.

Adoleshentja u gjet e varur një një pemë dhe pas ekspertizës nuk i janë gjetur shenja dhune në trup çka ngjall dyshimin se bëhet fjalë për një vetëvrasje.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej