Ka than' i moçmi: 

"Dokrra thirren kah Shqypnija, dija, kanga e historija".

                                                                                       -Gjergj Fishta

E Hëna e dyshekëve…

Nga Rexhina Biba 0

Ditën e sotme dyshekët kanë pushtuar Tiranën…

Mesa duket me mbylljen e Samitit të Diasporës, po ngrihen edhe shtrojet dhe nënkresat, kurse nikoqirët kanë nisur punët për të vendosur rregull në shtëpi.

dyshek1 dyshek2 dyshek3 dyshekt4

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej